Ultrazvukové aróma difuzéry  5 produkty

Filtre

Dizajnové ultrazvukové (ultrasonické) aróma difuzéry vhodné do rôznych typov interiérov. Difuzér (nazývaný aj difuzór či difúzer) na esenciálne oleje vďaka ultrazvukovej difúzii zvyšuje účinky aromaterapie.

Difuzér Tia je dokonalou alternatívou k často používaným aróma lampám, ktoré využívajú na šírenie vône čajové sviečky, vonné oleje a silice. Aróma lampa na éterické oleje je využívaná desaťročia avšak pôsobením tepla znehodnocuje aromaterapeutické vlastnosti organických esenciálnych olejov. Naopak difuzér zaručuje bezpečné a prirodzené šírenie arómy pomocou ultrasonickej difúzie. Pri tomto spôsobe sa esenciálne oleje nezohrievajú a ich aromaterapeutický potenciál môže byť využitý na plno.

Vytvorte si svoju arómu podľa nálady, mixujte rôzne typy vôní, experimentujte. Stačí, ak pridáte pár kvapiek svojho obľúbeného esenciálneho oleja, zapnete tlačidlo a necháte sa unášať vôňou. Voňavá hmla, ktorá začne stúpať z difuzéra pomaly prevonia celý priestor. Zažente stres, zlú náladu, zlepšite spánok. Difuzér na esenciálne oleje vám uľahčí spánok ak pridáte do nádržky s vodou pár kvapiek levanduľového esenciálneho oleja. Vytvorte si večerný rituál, ktorý môže uľahčiť zaspávanie aj vašim deťom či batoľatám. Difuzér na vonné oleje vyrobený ručne z porcelánu je tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú prevoňať svoj domov prírodnými vôňami, využívať potenciál aromaterapie a ušetriť náklady za syntetické vôňe do bytov, ktoré sú často zdraviu škodlivé.